Blog ACR Czech s.r.o. o polyuretanech, epoxidech a technologiích Sika Advanced Resins.

V našem blogu se Vám čas od času budeme snažit přiblížit využití námi nabízených materiálů společnosti Sika Advanced Resins. Tyto materiály které na český trh dovážíme a distribuujeme již od roku 1999 ( dříve Axson - SikaAxson ) byly původně navrženy jako masivní průmyslová řešení. Díky námi nabízeným velikostem balení, která dříve byla v prodeji jen např. po 20-200kg se materiály rozšiřují i mezi modelářskou, uměleckou i amatérskou entitu. Nabízíme Vám proto inspiraci pro Vaše výtvory , návody, postřehy z praxe a mnohé cenné informace, které určitě oceníte. V nabídce našich materiálů  tak naleznete rychleschnoucí odlévací dvousložkové polyuretany, elastické polyuretany s různou tvrdostí materiálů, epoxidové odlévací pryskyřice včetně nyní populárních čirých epoxidových pryskyřicí vhodných pro river-flow umělecké stoly a nábytek, blokové materiály pro cnc i ruční obrábění, modelovací pasty a tmely, prototypové polyuretany pro vakuové odlévání, silikony polykondenzační i polyadiční, materiály pro rim nízkotlaké vstřikování dvousložkových polyuretanů do forem ze silikonu či tvrdých forem , laminovací pasty, povrchové pryskyřice-gelcoaty které jsou brousitelné a leštitelné. Dále pak materiály pro laminaci a výrobu kompozitů ať již pro ruční nanášení, infuzní laminování, rtm, pultruzi, speciální vysokoteplotní pryskyřice s certifikací pro lodní průmysl , letectví i automotive a samozřejmě pak doplňkový materiál jako jsou speciální barvy-pigmenty, plniva, konstrukční lepidla, voskové pláty simulující tloušťku stěny nebo voskové pláty. Naše materiály jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími nařízeními a normami EU a ke všem materiálům máme po zakoupení připraveny technické listy a bezpečnostní listy v českém jazyce!   

Poptávka / objednávka materiálů SIKA® A.R. 

Jsme přímý dovozce a velkoobchodní prodejce materiálů Sika a její divize Sika Automotive a Sika Advanced Resins v České Republice. Nabízíme dvou-komponentní odlévací epoxidové a polyuretanové pryskyřice, polyuretanové a epoxidové blokové materiály se širokou škálou hustoty pro ruční i cnc obrábění,  především pro rapid prototyping a liquid tooling, elastomery pro výrobu pružných forem, dílů a těsnění, pro keramickou výrobu,  pro výrobu základních i pokročilých kompozitů, pro modeláře a designové studia, pro rychlou replikaci dílů z 3D vzorů, silikonové elastomery pro přípravu forem ať již pro gravitační odlévání , tak i pro vakuové lití.  Dále nabízíme kompatibilní materiál jako jsou pigmenty a barviva do epoxidových a do polyuretanových pryskyřic, epoxidové, polyuretanové i polyesterové tmely bez zápachu, strukturální lepidla té nejvyšší kvality, povrchové obrobitelné a leštitelné pryskyřice – gelcoaty, pryskyřice pro laminování. U nás můžete poptat dodávky výše uvedených materiálů Sika Advanced Resins ( dříve Sika Axson ) pro Vaši malo i středně sériovou výrobu. K dodávaným materiálům si na našich stránkách můžete stáhnout technické / produktové list a samozřejmě na požádání po zakoupení zasíláme svým zákazníkům i bezpečnostní listy v českém jazyce. Pokud jste u nás zakoupili výše uvedené materiály , nabízíme Vám technologické poradenství a konsultace, které mohou pomoci s Vašimi úskalími a problémy. Naše více jak 20-ti leté zkušenosti se snažíme úročit v každodenní práci pro naše klienty, kteří mohou stavět na důvěře.    

Následujte nás na sociálních sítích

©2018-2019 pro ACR Czech s.r.o., velkoobchod SIKA A.R:  vyrobil  malbarlogo2014 poptávka materiálu  , Všechna práva vyhrazena.