Skip to main content

sika-axson-acr-informace-telefon

Blog ACR Czech s.r.o. o polyuretanech, epoxidech a technologiích Sika Advanced Resins.

V našem blogu se Vám čas od času budeme snažit přiblížit využití námi nabízených materiálů společnosti Sika Advanced Resins. Tyto materiály které na český trh dovážíme a distribuujeme již od roku 1999 ( dříve Axson - SikaAxson ) byly původně navrženy jako masivní průmyslová řešení. Díky námi nabízeným velikostem balení, která dříve byla v prodeji jen např. po 20-200kg se materiály rozšiřují i mezi modelářskou, uměleckou i amatérskou entitu. Nabízíme Vám proto inspiraci pro Vaše výtvory , návody, postřehy z praxe a mnohé cenné informace, které určitě oceníte. V nabídce našich materiálů  tak naleznete rychleschnoucí odlévací dvousložkové polyuretany, elastické polyuretany s různou tvrdostí materiálů, epoxidové odlévací pryskyřice včetně nyní populárních čirých epoxidových pryskyřicí vhodných pro river-flow umělecké stoly a nábytek, blokové materiály pro cnc i ruční obrábění, modelovací pasty a tmely, prototypové polyuretany pro vakuové odlévání, silikony polykondenzační i polyadiční, materiály pro rim nízkotlaké vstřikování dvousložkových polyuretanů do forem ze silikonu či tvrdých forem , laminovací pasty, povrchové pryskyřice-gelcoaty které jsou brousitelné a leštitelné. Dále pak materiály pro laminaci a výrobu kompozitů ať již pro ruční nanášení, infuzní laminování, rtm, pultruzi, speciální vysokoteplotní pryskyřice s certifikací pro lodní průmysl , letectví i automotive a samozřejmě pak doplňkový materiál jako jsou speciální barvy-pigmenty, plniva, konstrukční lepidla, voskové pláty simulující tloušťku stěny nebo voskové pláty. Naše materiály jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími nařízeními a normami EU a ke všem materiálům máme po zakoupení připraveny technické listy a bezpečnostní listy v českém jazyce!   

Kancelář

sídlo / fakturační adresa spol.

Tel./Fax: +420 476 704 212

ACR Czech s.r.o, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 15103 

Žatecká 1899/25
434 01 Most
+420 476 704 212
IČ:25049241  DIČ:CZ25049241
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sklad

Kubelíka 1091, 43401 Most

Objednávky do 10:30 expedujeme ježtě týž den. Firemní zásilky zasíláme přepravní společností DPD Na doručovací adrese musí být adresát vždy přítomen! Z legislativních důvodů lze objednávky materiálů zasílat pouze na IČO.

QR

Rychlý kontakt:

Následujte nás na sociálních sítích:

Technická a obchodní podpora:

 

Tel./Fax: +420 476 704 212
Po-Čt 9.00 do 15.30 hod.
Pá-9.00 do 14.00 hod.

Osobní konsultace, popřípadě vyzvednutí materiálů osobně lze i na adrese naší kanceláře, ale pouze po domluvě min. 24 hodin předem!

Odběr novinek e-mailem

Přihlašte se k odběru novinek společnosti ACR Czech s.r.o a buďte tak informováni o novinkách, produktech, změnách a dalších důležitých informacích hned z první ruky. 

Ohodnoťe naše služby

Byli jste spokojeni s našimi službami? Budeme moc rádi pokud nám napíšete Vaše zkušenosti s naší podporou velkoobchodního prodeje.