Skip to main content

sika-axson-acr-informace-telefon

Blog ACR Czech s.r.o. o polyuretanech, epoxidech a technologiích Sika Advanced Resins.

V našem blogu se Vám čas od času budeme snažit přiblížit využití námi nabízených materiálů společnosti Sika Advanced Resins. Tyto materiály které na český trh dovážíme a distribuujeme již od roku 1999 ( dříve Axson - SikaAxson ) byly původně navrženy jako masivní průmyslová řešení. Díky námi nabízeným velikostem balení, která dříve byla v prodeji jen např. po 20-200kg se materiály rozšiřují i mezi modelářskou, uměleckou i amatérskou entitu. Nabízíme Vám proto inspiraci pro Vaše výtvory , návody, postřehy z praxe a mnohé cenné informace, které určitě oceníte. V nabídce našich materiálů  tak naleznete rychleschnoucí odlévací dvousložkové polyuretany, elastické polyuretany s různou tvrdostí materiálů, epoxidové odlévací pryskyřice včetně nyní populárních čirých epoxidových pryskyřicí vhodných pro river-flow umělecké stoly a nábytek, blokové materiály pro cnc i ruční obrábění, modelovací pasty a tmely, prototypové polyuretany pro vakuové odlévání, silikony polykondenzační i polyadiční, materiály pro rim nízkotlaké vstřikování dvousložkových polyuretanů do forem ze silikonu či tvrdých forem , laminovací pasty, povrchové pryskyřice-gelcoaty které jsou brousitelné a leštitelné. Dále pak materiály pro laminaci a výrobu kompozitů ať již pro ruční nanášení, infuzní laminování, rtm, pultruzi, speciální vysokoteplotní pryskyřice s certifikací pro lodní průmysl , letectví i automotive a samozřejmě pak doplňkový materiál jako jsou speciální barvy-pigmenty, plniva, konstrukční lepidla, voskové pláty simulující tloušťku stěny nebo voskové pláty. Naše materiály jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími nařízeními a normami EU a ke všem materiálům máme po zakoupení připraveny technické listy a bezpečnostní listy v českém jazyce!   

SIKA ADVANCED RESINS nabízí ucelenou řadu blokových materiálů pro univerzální použití.

Špičkové PU ( polyuretanové )  a EPO ( epoxidové desky)  včetně  technologické podpory a poradenství v rámci celé České republiky.

SIKA - Stavíme na důvěře

Na českém trhu jsme přímí dodavatelé  jednoho z předních světových výrobců Hi-Tech materiálů pro nástrojařinu ( Tooling)  rapid prototyping, styling a design – SIKA ADVANCED RESINS. Deskové materiály s obchodními názvy SikaBlock® Labelite, LAB a ProLAB jsou využívány především pro bezproblémové 2D a 3D frézování pro výrobu pohledových modelů, master modelů, forem, nástrojů, měrek a přípravků. Naše deskové materiály nalézají uplatnění napříč celým spektrem oborů a mají opravdu velmi univerzální využití. Jejich uplatnění nalézají firmy v oborech automobilového designu, prototypingu a malo až středně sériové výrobě, při stavbě lodí, letadel,  v obranném i kosmickém průmyslu, při výrobě drážních vozidel, ale i v keramické výrobě, motorsportu či při výrobě sportovních potřeb a doplňků, větrných elektrárnách… Díky špičkovým vlastnostem našich deskových materiálů jako je velmi nízká prašnost při výrobě, výborná rozměrová stabilita, širokému výběru hustot,  vysoce jemné povrchové struktury a široké škále doplňkových produktů jako jsou lepidla, tmely a designové pasty pro ruční i strojní nanášení  se stáváme jasnou volbou pro všechny profesionály v oborech.

.

Bližší informace o námi nabízených materiálech spolu s přehledem základních technických parametrů deskových materiálů:

SikaBlock® Labelite, LAB a ProLAB bloky od Sika®

Tyto blokové materiály zahrnující volbu od lehkých pěnových desek s nízkou hustotou ( pro design, styling, modely a lehká jádra ) přes tzv. umělé dřevo – desky se střední hustotou ( pro formy a modely ) , dále přes skupinu deskových materiálů s nejvyšší rozměrovou stabilitou ( využívanou proautomobilový, letecký, lodní i drážní průmysl, vacuforming, prepregy, měrky, šablony, kontrolní sestavy, RIM formy, laminovací formy, slévárenské modely, lisovací a zaklepávací nástroje a formy…) až po desky s vysokou hustotou pro nástroje, formy a slévárenské modely ( jaderníky, otěruvzdorné formy a nástroje, zaklepávací nástroje…) prodáváme na českém trhu již od roku 1999. Úročíme naše zkušenosti na českém trhu a poskytujeme technologické poradenství nyní se silným zázemím jednoho z předních světových výrobců – SIKA ADVANCED RESINS.

Pokud se rozhodnete pro deskové materiály SIKA ADVANCED RESINS ( Dříve Sika Axson ) tak hlavní výhodou deskových materiálů je snadná manipulace, rozměrová stabilita ve srovnání se dřevem, úspora hmotnosti ve srovnání s kovy ,úspora nástrojů a samozřejmě času při frézování. Přidejte naši kvalitní bezplatnou technickou podporu, krátké dodací lhůty a naleznete v nás tak kvalitní technické zázemí pro udržitelnou a dlouholetou výrobu či design. Ke všem našim produktům nabízíme produktové / technické listy v českém jazyce či angličtině, bezpečnostní listy v češtině či angličtině, parametry frézování a další hodnotné informace.

nástrojové desky Sika

Sika nástrojové desky

Potřebujete poradit s aplikací deskových materiálů ?