Skip to main content

sika-axson-acr-informace-telefon

Blog ACR Czech s.r.o. o polyuretanech, epoxidech a technologiích Sika Advanced Resins.

V našem blogu se Vám čas od času budeme snažit přiblížit využití námi nabízených materiálů společnosti Sika Advanced Resins. Tyto materiály které na český trh dovážíme a distribuujeme již od roku 1999 ( dříve Axson - SikaAxson ) byly původně navrženy jako masivní průmyslová řešení. Díky námi nabízeným velikostem balení, která dříve byla v prodeji jen např. po 20-200kg se materiály rozšiřují i mezi modelářskou, uměleckou i amatérskou entitu. Nabízíme Vám proto inspiraci pro Vaše výtvory , návody, postřehy z praxe a mnohé cenné informace, které určitě oceníte. V nabídce našich materiálů  tak naleznete rychleschnoucí odlévací dvousložkové polyuretany, elastické polyuretany s různou tvrdostí materiálů, epoxidové odlévací pryskyřice včetně nyní populárních čirých epoxidových pryskyřicí vhodných pro river-flow umělecké stoly a nábytek, blokové materiály pro cnc i ruční obrábění, modelovací pasty a tmely, prototypové polyuretany pro vakuové odlévání, silikony polykondenzační i polyadiční, materiály pro rim nízkotlaké vstřikování dvousložkových polyuretanů do forem ze silikonu či tvrdých forem , laminovací pasty, povrchové pryskyřice-gelcoaty které jsou brousitelné a leštitelné. Dále pak materiály pro laminaci a výrobu kompozitů ať již pro ruční nanášení, infuzní laminování, rtm, pultruzi, speciální vysokoteplotní pryskyřice s certifikací pro lodní průmysl , letectví i automotive a samozřejmě pak doplňkový materiál jako jsou speciální barvy-pigmenty, plniva, konstrukční lepidla, voskové pláty simulující tloušťku stěny nebo voskové pláty. Naše materiály jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími nařízeními a normami EU a ke všem materiálům máme po zakoupení připraveny technické listy a bezpečnostní listy v českém jazyce!   

SikaBiresin® RE
Dielektrické odlévací pryskyřice pro e-mobilitu

HIGH TECH PRYSKYŘICE PRO INOVATIVNÍ PRŮMYSL

Naše pryskyřičné dvousložkové systémy splňují nejnáročnější požadavky na zalévání elektronických komponentů, zapouzdření a odlévací aplikace v mnoha průmyslových odvětvích, včetně elektronických zařízení, e- mobility ( kola, auta motorky ), automobilového průmyslu, větrných a solárních elektráren, dráhy a letectví:

nabízíme odlévací pryskyřice pro kondenzátory, relé, transformátory, čidla, topné spirály, obvodové elektronické desky, cívky, elektronická zařízení, filtry, led osvětlení, vodní čerpadla motory, kabelové svazky a spoje a další aplikace.

Naše pryskyřičné systémy odolávají vysokým teplotám spojeným s bezolovnatými pájecími procesy. Jejich čistota je kombinována s vynikající mechanickou a chemickou stabilitou, minimalizující kontaminaci, zvyšují životnost komponentů a maximalizují bezpečnost při manipulaci s citlivými elektronickými součástmi.

sada silentbloků z materiálu Sika ur3460
sada silentbloků z materiálu Sika ur3440
skoda vision e
skoda-citigo-iV

Image Credit by Skoda-Auto CZ

Dielektrické odlévací pryskyřice pro e-mobilitu

Co znamená pojem e-mobilita? Je to komplexní řešení pohybu vozidel pomocí elektřiny, resp. provoz dopravních prostředků s elektrickým pohonem. Pokud vidíte e-mobilitu v kombinaci s elektřinou získanou z obnovitelných zdrojů je elektromobilita velmi efektivním a  trvale udržitelným řešením v boji s klimatickými změnami. E-mobilita nyní začíná být životním stylem nejen pro běžné uživatele v každodenním životě, ale i pro sportovce, kde elektromobilita napomáhá díky specifickým vlasnostem elektromotorů k intenzivnějším prožitkům a zábavě .

Revoluce v e-mobilitě je již zde. Všechny silné energetické společnosti a společnosti v automotive odvětví se nově soustřeďují na vývoj a optimalizace nejen proelektromobilitu , ale rovněž i pro její infrastrukturu. Pokud nechcete aby Vám v tomto oboru tzv. ujel vlak , nabídneme Vám budoucí řešení již dnes. Nabízíme High-Tech pryskyřice pro vývoj a výrobu veškerých elektrických a elektronických komponentů, které zlepší vlasnosti elektroniky z hlediska ochrany a životnosti.